Přeskočit na obsah

ZDRAVÍ

=

ROVNOVÁHA

Chcete-li být zdraví, udržujte rovnováhu v těchto oblastech

Co děláte

Jen zdravé tělo vám otevře možnosti, o kterých se vám ani nesnilo.

Co jíte

Správné stravování je základním stavebním kamenem každého zdravého organismu

Na co myslíte

Svět okolo vás si vytváříte svými myšlenkami. Mějte je pod kontrolou.

Strava

Strava, jídlo a doplňky výživy

Chceme být zdraví, ale dnešní doba jde opačným směrem, kdy problémy se zdravím spíše narůstají. Je načase začít zjišťovat proč. Dříve jsme jedli to, co nám příroda dala, ale dnes tvoří většinu naší stravy potraviny, které uměle vyrábíme. Důsledkem toho naše strava obsahuje daleko méně živin a naše tělo je v nerovnováze.

Myšlení

Myšlením ke spokojenosti

Mysl a tělo tvoří dokonalý pár a tak je třeba k tomu přistupovat. Využívejte nejen síly svého těla, ale také své mysli. Říká se, že na co myslíme, to dostaneme. Otvírá se nám obrovský svět možností a je jen na nás, jakou cestou se vydáme.

Pohyb

Cvičení a fitness

Pohyb a cvičení je jedna z důležitých součástí zdravého života. Sedavé zaměstnání a všeobecně menší míra pohybu je základním kamenem pro budoucí starosti se zdravím. Udržovat se v kondici neznamená nutně trávit hodiny ve fitku. Přidejte pohyb do svého života a změny k lepšímu uvidíte dříve než myslíte. 

Jak na tom jsem?

Chceme se cítit dobře a být zdraví. Základem je rovnováha. Naše okolí se nás ale snaží z rovnováhy spíše vychýlit. Jak se bránit a vrátit tělu potřebnou rovnováhu? Prvním krokem je vědět, jak na tom ve skutečnosti jsem. Zjistěte pomocí jednoduchého testu objektivní a odborné výsledky.