Přeskočit na obsah

ZAJÍMÁ MĚ TO


Chcete se dozvědět více, jak své tělo dostat do rovnováhy?
Nechte nám na sebe kontakt a rádi zodpovíme všechny otázky.
Dostanete jen to, co si sami budete přát.

Jméno
E-mail
Formulář byl úspěšně odeslán!
Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkontrolujte prosím znovu všechna pole formuláře.

PROČ BÝT V ROVNOVÁZE

OBRAZEM

SLOVEM

Prohlášení

Už naše babičky věděly o prospěšnosti Omega 3. Možná vzpomínáte na dobu, kdy se po lžičkách užíval rybí olej. Potraviny jsme jedli čerstvé, kvalitní a mnohdy i osobně vypěstované. Doba zrychlila, není na nic čas a tomuto trendu jsme se přizpůsobili dokonale. Jíme rychle a potraviny kupujeme hlavně trvanlivé a pokud možno po nákupních vozících. Bohužel o čerstvosti a kvalitě nemusíme ani přemýšlet. Jen si vzpomeňte na srovnání stejných produktů pro český a zahraniční trh. Důležité je nakoupit na celý týden a déle. Je to trend dnešní doby. Nikoho nehaníme ani neodsuzujeme, ale nám to přestalo vyhovovat.

A proto bychom rádi šířili osvětu o užívání kvalitních omega 3 produktů a doplňků stravy. Osvěta s sebou ale nese být nezaujatý. To, po našich vlastních zkušenostech již nejsme, a z tohoto důvodu jsme tuto stránku rozdělili na dvě části. Zde ve veřejné sekci nezmiňujeme žádné konkrétní produkty ani značky. Můžete se dočíst, proč vyhledávat Omega 3, ale jakou cestu si zvolíte je čistě na Vás.

A pak neveřejná část. Zde už je to zkreslené našimi zkušenostmi. Podotýkám nejprve vlastními a poté také čerpáme od známých, se kterými jsme se na naší cestě potkali. Rozhodli jsme se být pokusnými králíky a testovat produkty, které jsme si vybrali, primárně na sobě a svých blízcích. Po více než roce můžeme upřímně říct, že jsme s výběrem spokojení. Máme konkrétní a objektivní výsledky a rádi je budeme sdílet s kýmkoliv, kdo bude chtít. Naším přáním je, aby naše okolí bylo dlouhodobě zdravé a prožili jsme život naplno.

Jestli přemýšlíte stejně a pokud Vás tyto informace něčím zaujaly a rádi byste věděli více, neváhejte nám nechat kontakt.

Za sebe můžeme slíbit, že:

+ nečekejte od nás žádný spam
+ Vaše údaje nikomu nepředáváme
+ nikdo Vám nebude nic nutit
+ nikdo se na Vás nebude dívat skrz prsty jen kvůli tomu, že máte jiný názor
+ jsme diskrétní
+ žádné zázraky neumíme (škoda)

ZAJÍMÁ MĚ TO


Chcete se dozvědět více, jak své tělo dostat do rovnováhy?
Nechte nám na sebe kontakt a rádi zodpovíme všechny otázky.
Dostanete jen to, co si budete přát.

Jméno
E-mail
Formulář byl úspěšně odeslán!
Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkontrolujte prosím znovu všechna pole formuláře.

to be continued sigange

Pokračování

Co dál